• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Sayın Ziyaretçi;
    Forum Sitemizi Daha iyi Kullanabilmek Adına Lütfen Bunlara Göz atınız.
    Konuya Resim Nasıl Eklenir. TIKLAYIN
    Yeni Konu Ön Ek Kullanma TIKLAYIN
    Kullanıcı Adı DeğişikliğiTIKLAYIN

AT- TEXAN 1300mm

Herkese Merhaba Arkadaşlar.

Gaziantep' te bir abimiz var Barış ALP. Kendisi savaş uçaklarına hasta ve bu hasta olduğu uçakları kendisi yapıyor. Sadece maket kartonu, sıcak silikon ve kaplama için renkli kolibantı kullanarak
Uçaklarını imal ediyor.

Projeyi yabancı kaynaklardan indirip, autocat programından çıkarıyor.

El emeği göz nuru oluyor uçaklar.

Bunlardan bir tanesini bana verebileceğini söyledi.

Alır almaz bir kaç düzenleme de ben yaptım, kabini değiştirdim, içine destek yaparak koltuk görünümü verdim, logodan pilota benzer bir karakter yerleştirdim :)) kaplaması kalkan yerleri yeniledim. Propun ve kanatın alt kısımlarının nikelaj özellikli hafif bir kaplama ile belirginliğini arttırdım. Keyfi uğraştım yani :D

Maiden uçuşumuz.

İsmail ŞENCAN

İşimiz gücümüz Heli
Ellerine sağlık İbrahim'im paylaşımın için teşekkür ederiz. Model uçurmak başka bişey ama kendi yaptığın modeli uçurmak bambaşka olsa gerek, hatta bununla alakalı geçtiğimiz hafta sonu Mordo abimle onun yaptığı model model uçak hakkında ayak üstü muhabbetimiz oldu nasıl yapıldığıyla alakalı, bayağa meşakatli aslında ama Mustafa'nında dediği gibi insan işini sevdimi hiçbir şey engel olamıyor vede başarılı oluyor, tekrar teşekkürler kardeşim.
Bu arada İstanbul Karaköy Perşembe pazarında modelcilikle alakalı bir çok karton ve benzeri satan yer var bilginiz olsun.

Ellerine sağlık İbrahim'im paylaşımın için teşekkür ederiz. Model uçurmak başka bişey ama kendi yaptığın modeli uçurmak bambaşka olsa gerek, hatta bununla alakalı geçtiğimiz hafta sonu Mordo abimle onun yaptığı model model uçak hakkında ayak üstü muhabbetimiz oldu nasıl yapıldığıyla alakalı, bayağa meşakatli aslında ama Mustafa'nında dediği gibi insan işini sevdimi hiçbir şey engel olamıyor vede başarılı oluyor, tekrar teşekkürler kardeşim.
Bu arada İstanbul Karaköy Perşembe pazarında modelcilikle alakalı bir çok karton ve benzeri satan yer var bilginiz olsun.
Kendi yaptığın modeli uçarken görmek ayrı bir zevk veriyor insana. Temelini ben atmasam da modelin üzerinde uğraş vermem bile ayrı bir tat veriyo. Ya bi de öyle bir tatlı uçuşu varki modelin yanından slow bir geçiş yapması bambaşka:cool:
Aklımızda bulunsun perşembe pazarı teşekkür ettim İsmail'im;)

Erhan YILMAZ

Helikopter Bizden Sorulur
Helikopterden sonra uçak çerez. :)

Zaten ibrahim de bunun faydasını sağlamış. Daha maiden da uçuşa bak. Bende de uçak var uçuruyorum ara sıra çerez niyetine ama çık da tat vermiyor. Oma olması da güzel.

Paylaşım için Teşekkürler. Beğen butonuna basıyorun. :)

Helikopterden sonra uçak çerez. :)

Zaten ibrahim de bunun faydasını sağlamış. Daha maiden da uçuşa bak. Bende de uçak var uçuruyorum ara sıra çerez niyetine ama çık da tat vermiyor. Oma olması da güzel.

Paylaşım için Teşekkürler. Beğen butonuna basıyorun. :)
Helikopterin yerini tutması mümkün değil ama takılmalık güzel oluyo Erhan'ım. Senin şirin uçakta güzel ama arı gibi vız vız:kihkih: