• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Sayın Ziyaretçi;
    Forum Sitemizi Daha iyi Kullanabilmek Adına Lütfen Bunlara Göz atınız.
    Konuya Resim Nasıl Eklenir. TIKLAYIN
    Yeni Konu Ön Ek Kullanma TIKLAYIN
    Kullanıcı Adı DeğişikliğiTIKLAYIN

Çatalanda Gaui R5 Speed günü

Mesut abi eline sağlık fena bir ses var ;) Hızı ölçme şansın oldu mu ? Yalnız,Adana'da tşört,şort devam etmende ayrıca güzel :)

Mesut abi eline sağlık fena bir ses var ;) Hızı ölçme şansın oldu mu ? Yalnız,Adana'da tşört,şort devam etmende ayrıca güzel :)
Tşk ederim Arda.Sesi fena evet.;)Asıl hizina haftaya ulaştırıcam inşallah. Biraz aksilikler oldu insanlardan dolayı. Hızi ölçemedik malesef.Ama yakın zamanda ölçecem. Burdan paylaşırız insallah.Adana hala sıcak valla.yaniyoruz.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İsmail ŞENCAN

İşimiz gücümüz Heli
Mesut ellerine sağlık çok güzel uçuşun var.:bravo:
Speed le alakalı birkaç dipnot paylaşayım, öncelikle uçacağımız alan speed uçuşlarında çok önemli arka manzara olarak dağ ve ağaçlıklı alan olmamalı maalesef uçan kişinin hızdan dolayı anlık modeli gözden kaçırmasına sebep oluyor. Bu nedenle boş ve çok geniş alanlarda uçulması tavsiye ediliyor. Speed uçuşuna uygun FBL ayarlarını yapmamız gerekiyor, Bide maksimum hıza ulaşabilmek için scale helikoptler gibi dönüş değilde yukarı tırmanış ve aşağıya doğru gaz arttırarak iniş modelin daha çok hızlanmasına neden olacaktır. Speed uçurabilmek hakikatten zor iş ben Türkiye'de tanıdığım tek kişi sensin Mesut bu konuda da seni ayrıca tebrik ediyorum, bana speed izlemesi çok keyifli geliyor ama herhalde ben uçuramam. :saygılar:

Mustafa TEMURALAY

Heli Aşkı
Yönetici
Abi paylaşım için ellerine sağlık harbiden baya süredir 3d scale uçuşlara alışmışız bu speed uçuş farklı geldi bi hız skorunu da görmek isteriz bekliyoruz haftaya

Teşekkür ederim Arkadaşlar değerli yorumlariniz için. Daha güzel uçuşlar olur inşallah hep beraber

Yorumlariniz Için tsk ederim Arkadaşlar. Sesi insana aşırı heyecan veriyor. Gerçekten de önümden o hızda geçişi adrenalin seviyesini maximuma çıkartıyor. Normal 3d de Goblin uçuruyorum Ama bunun keyfi de başka benim için.