• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba Ziyaretçi;
    İlan Panosu Bölümü Kuralları;
    1. Satılık bölümünde açılan bütün ilanlar forum yöneticileri tarafından gerek görmesi durumunda ilanınızı silebilecektir. Amaç hatalı ürün bilgilendirmelerinin ve foruma ticaret ortamına çevirmek isteyen kişilerin önüne geçmektir..
    2. Satılık ilanı eklenirken şeffaf olunmalıdır. Ürünleri en ince ayrıntısına kadar bilgi verilerek satışı yapılmalıdır.
    3. Satılık ilanı kesinlikle ürünün kendi resimleri olmak zorunda, aksi taktirde ilanınınız forum yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.
    4. Sitemizde yayınlanan rc model, elektronik malzeme, alet, her türlü satılan ürünlerden ilanı paylaşan kişi sorumludur. Helichip paylaşım platformu açılan ilanlardan sorumlu değildir.
    5. Forum ortamında her türlü ürün alımlarından alacak olan kullanıcı sorumludur.
    6. Kusurlu, hatalı, kırık, çalışmayan ürün yada malzemeden alacak kişi sorumludur. Helichip paylaşım platformu ve yöneticileri sorumlu tutulamaz.
    7. Alım-Satım bölümündeki ilanları altına her gün güncelleme yapılarak son konular arasında Alım-satım ilanları öne çıkmaması açısından güncellemeler 7 gün (1hafta) sonra yapılacaktır.
    8. Bu kurallara uymayan üyelere Forum yönetimi tarafından uyarılar verilecektir.
    9. Helichip paylaşım platformu üyelerine yönetim tarafından verilen her uyarı 1 Puandır. Verilen uyarı 1 ay sonrasında sıfırlanır. Uyarı verilirken ve silinirken sistem tarafından kullanıcı bilgilendirilecektir.
    10. Helichip üyesi toplamda 3 puan alması durumda üyeliği 1 hafta süresi boyunca yasaklanacaktır. Tekrarlanması durumunda üye sistem tarafından kalıcı olarak silinecektir.
    11. HeliChip forum sitesini kullanan kişiler bu şartları kabul etmiş sayılır.
  • Sayın Ziyaretçi;
    Forum Sitemizi Daha iyi Kullanabilmek Adına Lütfen Bunlara Göz atınız.
    Konuya Resim Nasıl Eklenir. TIKLAYIN
    Yeni Konu Ön Ek Kullanma TIKLAYIN
    Kullanıcı Adı DeğişikliğiTIKLAYIN

Satılık Demon hc3x fbl ünite

Sistem değişikliğine gittigim için satıyorum.Rescue kurtarma mevcuttur.

500 tl

0533 5039981

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi