• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Sayın Ziyaretçi;
    Forum Sitemizi Daha iyi Kullanabilmek Adına Lütfen Bunlara Göz atınız.
    Konuya Resim Nasıl Eklenir. TIKLAYIN
    Yeni Konu Ön Ek Kullanma TIKLAYIN
    Kullanıcı Adı DeğişikliğiTIKLAYIN

Dx 8-9 gimball upgrade zamanı

Merhaba arkadaslar degisik ortamlarda dx 8 ve 9 larin gimballerinin upgrade edildigini gordum.
Zaten bana gore spektrumun en büyük eksisi gimballeri severek kullanan vardır illaki ama bana dandik geliyor.
Arkadaslar eski gimballeri yerine m9 hall effect gimballer takmışlar bence şahinden inip mercedes e binmek gibi bişey benim radyoda en önen verdiğim şeylerden birisi gimball hassasiyeti ve rahatlığı yağ gibi kaymalı tabiri caizse daha fazla lafı uzatmadan izlemek isteyen arkadaşlar izleyebilir upgrade edebilir ki bence vakit kaybetmeden etsinler

Br kaç hassas nokta var upgrade aşamasında sayfadan bakabilirsiniz.

https://www.rcgroups.com/forums/sho...rade-Spektrum-DX9-Gimbals-with-M9-Hall-Effect

Dx9 u bilmem ama dx8 eski modeli bu upgrade ye değmez bence

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mustafa hocam dx 8 ile dx 9 arasında hiçbi fark yok bana göre aynı radyo aynı işi yapiyo kalitede aynı menüde aynı ne anlamda deymez anlayamadım
Kumanda aynı ama menü de yazılımda farklı bende dx8 var Dx9 un yaptıklarını yapamıyor mesela brainle antagrasyon olmuyor dx8 de

Kumanda aynı ama menü de yazılımda farklı bende dx8 var Dx9 un yaptıklarını yapamıyor mesela brainle antagrasyon olmuyor dx8 de

Entegrasyon kullanacak arkadaslar için hakli olabilirsiniz ama bunları dusunen insan hic ugrasmasin yapistirsin v control v bar neo spectruma gerek yok bence.
Şahsen spectrum kullanacak olsam radyodan sadece gyro yapiyosun ben oda yeterliydi bana fazlasıyla.