• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Merhaba Ziyaretçi;
    İlan Panosu Bölümü Kuralları;
    1. Satılık bölümünde açılan bütün ilanlar forum yöneticileri tarafından gerek görmesi durumunda ilanınızı silebilecektir. Amaç hatalı ürün bilgilendirmelerinin ve foruma ticaret ortamına çevirmek isteyen kişilerin önüne geçmektir..
    2. Satılık ilanı eklenirken şeffaf olunmalıdır. Ürünleri en ince ayrıntısına kadar bilgi verilerek satışı yapılmalıdır.
    3. Satılık ilanı kesinlikle ürünün kendi resimleri olmak zorunda, aksi taktirde ilanınınız forum yönetimi tarafından onaylanmayacaktır.
    4. Sitemizde yayınlanan rc model, elektronik malzeme, alet, her türlü satılan ürünlerden ilanı paylaşan kişi sorumludur. Helichip paylaşım platformu açılan ilanlardan sorumlu değildir.
    5. Forum ortamında her türlü ürün alımlarından alacak olan kullanıcı sorumludur.
    6. Kusurlu, hatalı, kırık, çalışmayan ürün yada malzemeden alacak kişi sorumludur. Helichip paylaşım platformu ve yöneticileri sorumlu tutulamaz.
    7. Alım-Satım bölümündeki ilanları altına her gün güncelleme yapılarak son konular arasında Alım-satım ilanları öne çıkmaması açısından güncellemeler 7 gün (1hafta) sonra yapılacaktır.
    8. Bu kurallara uymayan üyelere Forum yönetimi tarafından uyarılar verilecektir.
    9. Helichip paylaşım platformu üyelerine yönetim tarafından verilen her uyarı 1 Puandır. Verilen uyarı 1 ay sonrasında sıfırlanır. Uyarı verilirken ve silinirken sistem tarafından kullanıcı bilgilendirilecektir.
    10. Helichip üyesi toplamda 3 puan alması durumda üyeliği 1 hafta süresi boyunca yasaklanacaktır. Tekrarlanması durumunda üye sistem tarafından kalıcı olarak silinecektir.
    11. HeliChip forum sitesini kullanan kişiler bu şartları kabul etmiş sayılır.
  • Sayın Ziyaretçi;
    Forum Sitemizi Daha iyi Kullanabilmek Adına Lütfen Bunlara Göz atınız.
    Konuya Resim Nasıl Eklenir. TIKLAYIN
    Yeni Konu Ön Ek Kullanma TIKLAYIN
    Kullanıcı Adı DeğişikliğiTIKLAYIN

Satılık Hubsan H501S Rc Drone Yedekli

Screenshot_2017-11-28-01-46-02-1.png Screenshot_2017-11-28-01-46-11-1.png Screenshot_2017-11-28-01-46-18-1.png Screenshot_2017-11-28-01-46-39-1.png Herkeze selamlar. Dronumdan memnunum gayet güzel bi drone. Uçuş süresi yaklaşık olarak 19 dk civarıdır. 3 modu bulunmakta : Gps mode , Altitude hold mode , Manuel mode. Gps modda max sn/5m hız yapabilirsiniz stabil moddur rüzgara ve dış etkenlere karşı dayanır pozisyonunu korur. Altitude hold modda daha çok hız yapabilirsiniz hız sınırı yoktur. Daha seri bi şekilde sürüş yapabilirsiniz bu modda. Manuel modda ise drone tam güç ćalışır ve aşırı hızlanır. Fazla hız yapmak istiyorsanız yada takla fln atıyım diyorsanız yada ben 200m den aşşağıya düşüş yapıyım diyorsaniz bu modda sürebilirsiniz. Yanında ek pervaneler de vereceğim yeni bir batarya aldım bi kaç kez kullandim onu da verecem. Eski bataryasini atacaktim çünkü çok eskimişti ama atmak istemedim yinede vereyim size 5dk civari uçuş yapabilirsiniz eski batarya ile. Ama asla o şekilde uçurmanızı tavsiye etmem çünkü ani olarak voltaj düşüşu olabiliyor kaza yapabilirsiniz yani. Çift uçlu kablo verecem iki bataryayi ayni anda kullanabilimek için. Kendiniz yeni bi batarya daha alırsanız benim verecegim yeni batarya ile 34-35 dk civari uçuş yapabilirsiniz. Ama benim vereceğim iki bataryayi ayni anda kullanirsaniz 21-22 civari uçuş suresi olur. Öyle uçurmanizi tavsiye etmem cunku eski bataryaya guvenmiyorum ve motorlara yuk oluyor. Tek batarya ile ucurmanizi tavsiye ederim 19 dk ucuş yaparsiniz gayet iyi. Kumanda için de batarya verecem. Dronun kumandasi da kendisi de temiz durumda kutusu da mevcut. Alan arkadaşa kutisu ile full set verecem yani. Menzil olarak ben denedim ve Max 950m gittim belki daha da gidebilirdi ama şarj az oldugundan geri dondum. Fiyat konusuna gelince 950 tl fiyati. Ama çabuk satilmasini istiyorum çünkü acil paraya ihtiyacim var şuanda. Buyuzden fiyati biraz daha düşürecem 850 tl yapayım. Numaram 0534 567 2010 foruma çok sık giremeyebilirim buyuzden ararsaniz daha iyi olur ama forumdaki msjlara da bakmaya çalışacagim. Hafta içi saat 17:00 ile 23:00 arasi arayabilirsiniz. Hafta sonu ise sabahları geç kalkabiliyorum öğle 12 ile gece yarısına kadar arayabilirsiniz. Ararsanızda açamassam bikac dk yada en fazla bir saat sonra hemen sizi ararim. Fiyat konusunda veya bilgi almak için her konuda arayabilirsiniz. Almaya niyetiniz var ise arayınız.
Selamlar ile hoşçakalın...

Son düzenleme: