• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Sayın Ziyaretçi;
    Forum Sitemizi Daha iyi Kullanabilmek Adına Lütfen Bunlara Göz atınız.
    Konuya Resim Nasıl Eklenir. TIKLAYIN
    Yeni Konu Ön Ek Kullanma TIKLAYIN
    Kullanıcı Adı DeğişikliğiTIKLAYIN

Ürün Optipower 1400W 50A Power Supply

Mustafa TEMURALAY

Heli Aşkı
Yönetici
Optipower Firması Piller, Yedek Güç Sistemi, Yakıt falan derken güç kaynağı işine girmiş. :halay:

OPR2050A.1.jpg
Girmiş Girmesine Fakat ya Sitede Bi sorun var Yada bu üründe, Başlıkta görüldüğü üzere 1400 What yazıyor.
Fakat Güç Kaynağı Üzerinde Max 1200 What yazıyor.
Göremediğim için Birşey diyemicem ama Voltaj farkından dolayıda olabilir belki bana çok güven verici gelmedi :kop:
Ürün Bilgileri
Optipower 1400W 50A Power Supply With 12 - 30VDC Output OPR2050A

Specification
- power - 1200 W
- input voltage 100-240 V
- maximum output 50A at 24 V
- Additional outputs: 2 outputs 10A / 12V, 2 USB outputs 3A / 5V
- weight 3.3 kg
- dimensions of 275 * 150 * 65 mm
Fiyatı :
285 dolar olarak gözüküyor değişkenlik gösterebilir.

Ürünün Linki Buyrun

Mustafa Burada çok çelişkili ifadeler var muhtemelen Fast-lad alel acele yazmış ama yanlış yapmış.

24V x 50A = 1200W eder Resimde yazan doğru
30Vx50A=1500W eder 1400 nereden çıkarmışlar anlamadım.

Resim üzerinde herhangi bir isim felan yazmıyor Optinin ne Rengi var nede yazısı. ki optipower resmi sitesinde böyle bir ürün yok.
fast-lad dan beklemediğim bir hareket oldu.

Mustafa TEMURALAY

Heli Aşkı
Yönetici
Mustafa Burada çok çelişkili ifadeler var muhtemelen Fast-lad alel acele yazmış ama yanlış yapmış.

24V x 50A = 1200W eder Resimde yazan doğru
30Vx50A=1500W eder 1400 nereden çıkarmışlar anlamadım.

Resim üzerinde herhangi bir isim felan yazmıyor Optinin ne Rengi var nede yazısı. ki optipower resmi sitesinde böyle bir ürün yok.
fast-lad dan beklemediğim bir hareket oldu.
Aynen öyle hocam, biraz çelişkili bir iş yapmışlar nabızmı yokluyorlar anlamadım. Yoksa çakma mı sürmeye uğraşıyorlar çözemedim. Daha kötüsü doğru düzgün bilgi yok o gün bende baktım fast lad harici görememiştim.
Açıklamasında 12-30v olarak ibare koymuş