• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Sayın Ziyaretçi;
    Forum Sitemizi Daha iyi Kullanabilmek Adına Lütfen Bunlara Göz atınız.
    Konuya Resim Nasıl Eklenir. TIKLAYIN
    Yeni Konu Ön Ek Kullanma TIKLAYIN
    Kullanıcı Adı DeğişikliğiTIKLAYIN

Ukmuk Tanıtım.

Güvenliği , temizliği , yiyecek içecek olanakları, dinlenme bölümü, bakım bölümü ve değerli pilotlar ile avrupa standartlarının üzerinde bir yer. Emeği geçen herkese çok teşekkürler çünkü Türkiye 'de bu tip yerleri yaratmak için olması gerekenden çok daha fazla özveri ve emek verilmesi gerekiyor.

Erhan YILMAZ

Helikopter Bizden Sorulur
Ukmu ğa gittiğimde ben de çok şasırmıştım. Resmen similatör lerdeki gibi bir alan bizi karşılıyor. En son geldiğimde tadı ağzımda kalmıştı.

Eline sağlık İsmail.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gerçekten harika bir alan. Herşeyi ile 4/4. :cool: Ben burada binaların içinde uçuyorum manzara rezalet :(

merhaba arkadaşlar;
Pist çok güzel gerçekten
Mordo abiler uçarken bir kez ziyarete gitmiştim....Uçak uçuran cok olduğu ıcın helicopteri kenarda ucuruyolardı..
hevesim biraz kırılmıştı açıkçası...
gittiğiniz güne özel mi bu kadar sakindi...

birde güncel yıllık ücretler ile ilgili bilginiz var mı ...

Mustafa TEMURALAY

Heli Aşkı
Yönetici
merhaba arkadaşlar;
Pist çok güzel gerçekten
Mordo abiler uçarken bir kez ziyarete gitmiştim....Uçak uçuran cok olduğu ıcın helicopteri kenarda ucuruyolardı..
hevesim biraz kırılmıştı açıkçası...
gittiğiniz güne özel mi bu kadar sakindi...

birde güncel yıllık ücretler ile ilgili bilginiz var mı ...
Aslında üyelerin hepsi iyi insanlar, uçuş konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamıyoruz aslına bakılırsa herkes biri uçarken uçuşun bitmesini bekliyor.
Fiyat olarak Tam bi bilgim yok alsında çünkü değişken haziran ayında mı ne yenileniyor galiba fiyatları bayadır aktif olamadım için net birşey diyemicem,

Mustafa TEMURALAY

Heli Aşkı
Yönetici
Arkadaşlar UKMUK bi model kulubü üyelik sistemi referans üzerine alınmakta. Üyelikler de Yıllık ücret olarak 2000TL günlük ücret ile uçuş sistemi yok, Üye olmak yada klubü görmek isteyen arkadaşlarımız var ise tabiki gelip misafir olabilirler. O konuda bir sıkıntı olmaz, uçuşunu gerçekleştirebilirler.